Fonty | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


České fonty: Nejstahovanější fonty za měsíc duben

Lenka Melčáková | 15. června 2008 | 13 816× zobrazeno | Bez komentáře
Hodnocení: 4.3 (3 hlasy)

Každý měsíc ze serveru české fonty můžeme zhodnotit fonty, které se vám nejvíce líbí a jsou tedy nejvíce stahované. Za měsíc červen jsou to Gunny Handwriting, akaDora a Still Time.

Gunny Handwriting

Desyrel -nejstahovanější font za červen - české fonty zdarma ke stažení

Celý článek »

České fonty: Nejstahovanější fonty za měsíc březen

Lenka Melčáková | 23. května 2008 | 11 064× zobrazeno | Bez komentáře
Hodnocení: 3.5 (2 hlasy)

Každý měsíc ze serveru české fonty můžeme zhodnotit fonty, které se vám nejvíce líbí a jsou tedy nejvíce stahované. Za měsíc červen jsou to Octin Spraypaint, Bahamas a Bosanova.

Octin Spraypaint

Desyrel -nejstahovanější font za červen - české fonty zdarma ke stažení

Celý článek »

České fonty - galerie fontů ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 21. května 2008 | 44 903× zobrazeno | 2 komentáře
Hodnocení: 4.8 (4 hlasy)

Když vytváříme www stránky pro naše klienty, často si říkáme, že máme tolik svých projektů, které bychom chtěli sami vytvořit, ale nějak na to nezbývá čas. Během měsíce března jsme si však čas udělali a vytvořili jsme jeden z menších projektů, který již dlouho nosíme v hlavě. Jedná se o galerii kvalitních českých fontů, které jsou k volnému užití.

Ukázka z galerie čekých fontů

Náhled českých fontů ke stažení zdarma

Celý článek »

  • STRÁNKY »
  • 1
  • 2

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu