Ikony | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Rozšířená sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 2. květen 2009 | 41 121× zobrazeno | 13 komentářů
Hodnocení: 4.4 (21 hlasů)

Na přání mnoha čtenářů jsem udělala rozšíření své první sady sociálních ikon, obohacenou o další české i zahraničníh služby. Rozšíření dalších sad o tyto služby bude postupně následovat.

Rozšířená sada sociálních ikon č.1

Celý článek »

Další sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 2. únor 2009 | 73 195× zobrazeno | 13 komentářů
Hodnocení: 4.2 (10 hlasů)

Je tady další sada sociálních ikon, včetně českých linkovacích služeb. Na delší dobu to bude poslední sada, protože už musím opravdu zase začít pracovat...

Sada sociálních ikon č.4

Sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Celý článek »

Nová sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 22. leden 2009 | 86 547× zobrazeno | 12 komentářů
Hodnocení: 4.8 (11 hlasů)

Vytvořila jsem další slibovanou sadu sociálních ikon, včetně českých linkovacích služeb, jejichž řady nově rozšířily služby Bookmarky.cz a Fungu.cz. Snad se vám ikonky budou líbit.

Sada sociálních ikon č.3

Sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Celý článek »

Sociální ikony (včetně českých linkovacích služeb) ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 14. leden 2009 | 67 787× zobrazeno | 13 komentářů
Hodnocení: 4.9 (14 hlasů)

V záplavě práce jsem si našla chvilku času, abych vytvořila svůj první set ikon, následovaný hned druhou upravenou grunge verzí. Téma bylo vcelku rychle na světě - sociální ikony. Ty jsou v současné době v kurzu a jako bonus jsem chtěla vytvořit ikony českých linkovacích služeb (plus jedné slovenské). Ikony linkovacích služeb jsem zatím nikde neviděla pohromadě a popravdě se ani nedivím - loga jednotlivých serverů jen tak jednoduše ke stažení nenajdete. Doufám, že se vám tedy ikony budou líbit.

Sada sociálních ikon č.1

Sada sociálních ikon a linkovacích služeb

Celý článek »

Ikony: Sada ikon zdarma pro osobní i komerční projekty

Lenka Melčáková | 8. leden 2009 | 38 242× zobrazeno | 4 komentáře
Hodnocení: 4.3 (3 hlasy)

Na blogu min.frexy.com najdete sadu ikon, které jsou zdarma nejen pro osobní účely, ale i pro komerční projekty. Jedná se o tři velice excelentní sady ikon a autor v tomto případě požaduje pouze zpětný odkaz na jeho blog v případě, že ikony použijete. Tento požadavek není vůbec svazující, vzhledem k úžasné kvalitě zpracování a ochotě autora, uvolnit tyto ikony bez poplatku.

Icony zdarma k osobním i komerčním účelům

Celý článek »

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu