Rozšířená sada sociálních ikon ke stažení zdarma | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Rozšířená sada sociálních ikon ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 2. květen 2009 | 41 122× zobrazeno | 13 komentářů
Hodnocení: 4.4 (21 hlasů)

Na přání mnoha čtenářů jsem udělala rozšíření své první sady sociálních ikon, obohacenou o další české i zahraničníh služby. Rozšíření dalších sad o tyto služby bude postupně následovat.

Sada ikon je šířena pod Creative Common licencí BY-ND, což přeloženo do češtiny znamená, že ikony můžete používat jak pro osobní, tak komerční účely; můžete je volně distribuovat a šířit za uvedení jména autora a zpětného odkazu na tento web/článek. Pouze není povoleno ikony měnit a tvořit z nich další díla. Další (budoucí) díla najdete také v mé galerii na deviantART.

Rozšířená sada sociálních ikon č.1

Stáhnout / Download

Pokud se vám líbil tento článek můžete Profi magazín odebírat pomocí RSS.

Komentáře

dadmtb
2. květen 2009, 19:04

Pekné ikonky ale škoda, že ani jedna zo sád nieje normálne mierna zaoblené štvorcovvé ikony bo tieto cípate sa mi nehodia na blog a tie stvorcové sú zase akési naklonene s tým tienom :D to taky ne… Takže by to ešte chcelo neaké takéto “neutrálne” a myslím, že by to velmi pomohlo, bo vela kvalitných sad ikon s cesko/slovenskými službami nieje :(

P.S. robíš to ako vektorovú grafiku?

Lenka
3. květen 2009, 08:51

@dadmtb: Ano, máš pravdu, že ikonek pro české a slovenské služby moc není a proto tě beru za slovo a budu je muset tedy vytvořit i v neutrální podobě.

Tyto první sady které jsem vytvořila, jsem právě chtěla udělat spíše odlišně, aby se právě líbili, neboť těch zahraničních univerzálních je více než dost :-)

Ikony tvořím ve Photoshopu.

moole
12. květen 2009, 22:51

Ikonky jsou super a je moc fajn, že je dáváš k dispozici:) Jen malé upozornění – ten font Aeroportal, který máš v náhledech (pokud je to on), má ve výhradním užívání norské Ministerstvo zahraničí. Ale snad s tím nikdo nebude mít problém 0:)

radeCZECH
4. červen 2009, 20:37

Hlavně mi tam chyběla ta stejná ikonka pro profimagazín, protože to je luxusní způsob, jak tam dorvat prolink zpátky sem. Jinak o PM vím díky deviantu a musím říct, že to jsou moc hezké práce. Takže chválím a současně děkuji.

Redaktor ovsem.netAutor článku Lenka Melčáková
5. červen 2009, 08:28

To radeCZECH: Moc děkuji za pochvalu a je pravda, že ikonu Profi magazínu mě nenapadlo zařadit do sady :-) Snad příště. Chválím vaše stránky moc pěkná práce.

radeCZECH
5. červen 2009, 09:25

Já děkuji především za ty ikonky, protože jsou luxusní. Ještě jsem je použil na www.iomtt.cz, ale tam ještě musím dodělat ten zpětný odkaz, to si sypu popel na hlavu… A děkuji za pochvalu, byly to stránky v rekordním čase, tak se člověk nemohl zrovna dvakrát nechat unášet :)

dnavre
1. únor 2010, 02:47

hi
I’m sorry i don’t know czech language. just wanted to ask if this wonderful icon set free for commercial use? :)

Kočvara Design
8. srpen 2010, 19:14

Ikonky jsou moc hezké a elegantní a je fajn, že jsou free :-)

sunl
12. srpen 2010, 16:39

Thanks for these Nice Set s. I am trying in my site. thanks for free Work and Share.

icons paradise
4. říjen 2010, 15:09

thanks, verry nice pack and it’s verry useful,
ii used this in my website :
<a href=“http://my2-i.blogspot.com”>MY2-I CARS SHOWS| TUTORIALS| MODELS| MUJERES HERMOSAS|EDECANES</a> http://my2-i.blogspot.com
thanks

Jana
9. srpen 2011, 19:05

Hello,
I have your great icons in my blog. Can you broaden the range? I need a Google + and a 500px icon in the same style (500px.com) It will be nice!

Greetings, Jana

Joan
20. září 2011, 17:05

I love this icons, thx.

P.D: If you make a repack think in tumblr :P.

Scott
12. listopad 2011, 05:56

Thank you! Exactly what I was looking for!

Komentáře jsou uzavřeny

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu