Vytvoř si wallpaper z originálních trpasličích ikon Kolme | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Vytvoř si wallpaper z originálních trpasličích ikon Kolme

Lenka Melčáková | 27. srpen 2008 | 17 677× zobrazeno | Bez komentáře
Hodnocení: 5.0 (1 hlasů)

Pokud máte rádi originální a neobyčejné grafické blbůstky, tak je tu pro vás Kolme. Kolme je skupina trpaslíků, kteří žijí ve virtuálním světě, někde ve vašem osobním počítači. Jsou v rozmanitých kategoriích jako například z dob Hamleta, olympiády nebo sumo. Můžete si stáhnout ikony trpaslíků zároveň s tapetou na plochu a trpaslíky na plochu poskládat, jak uznáte za vhodné. Kolme trpaslíky můžete vidět také na tričkách či jiných materiálech , které bohužel u nás určitě nejsou k sehnání. Záleží tedy na vás, jak tyto roztomilé ikonky využijete.

Kolme série trpasličích ikon

Stáhnout

kolme - netradiční trpaslíci

Kolme dětské body

kolme - netradiční trpaslíci

Kolme wallpaper

Stáhnout
Přibližně pětiminutová práce ve Photoshopu :-)

kolme - netradiční trpaslíci

Přidat komentář

Komentáře jsou uzavřeny

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu