jQuery: Tahák v podobě PDF | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


jQuery: Tahák v podobě PDF

Jiří Melčák | 6. říjen 2008 | 21 968× zobrazeno | 7 komentářů
Hodnocení: 4.8 (4 hlasy)

Pokud používáte javascriptovou knihovnu jQuery, jistě se vám bude hodit následující tahák v podobě PDF souboru, na němž jsou vypsány funkce jádra, atributy, selekotry, události, efekty, možnosti jak procházet DOMem a další utilitky. Jen je nutné pamatovat na to, že současný tahák je vytvořen na základě verze jQuery 1.2 a časem bude potřeba jej zrevidovat, což doufejme, že autor taháku snad udělá.

Stáhnout jQuery 1.2 tahák v1.0

Aktualizace 2. 12. 2011

Nejnovější verze PDF taháku pro verzi jQuery 1.6.

jQuery: tahák (cheatsheet) verze 1.0

Komentáře

Online hry
6. říjen 2008, 10:18

Odkaz na pédéefko nefunguje.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jiří Melčák
6. říjen 2008, 10:31

Díky. Autor má zakázané pomocí .htaccesu linkování přímo na daný soubor, takže jsem změnil odkazy, které vedou na daný článek, z nějž lze PDF tahák již stáhnout.

Olda
7. září 2010, 12:19

Aktualizovaný tahák:
http://www.futurecolors.ru/jquery/

niobi
14. říjen 2010, 18:06

Olda: Ď

Online hry
16. říjen 2011, 22:56

diky oldo

mato
1. prosinec 2011, 22:59

ehm… nefunguje ten link na pdf :(

Redaktor ovsem.netAutor článku Jiří Melčák
2. prosinec 2011, 07:02

Aktualizoval jsem v článku jQuery cheat sheet na verzi 1.6.

Komentáře jsou uzavřeny

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu