Photoshop Brushes | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Photoshop Brushes: 21 tipů na štětce, které prostě musíte mít

Lenka Melčáková | 4. září 2008 | 63 394× zobrazeno | 17 komentářů
Hodnocení: 4.1 (7 hlasů)

Z miliardy štětců na internetu jsem pro vás dnes vybrala 21 tipů, které by se vám mohli hodit.

HighTech Circles

Photoshop brushes - štětce

Celý článek »

Photoshop Brushes: Štětce napodobující papír

Lenka Melčáková | 22. červenec 2008 | 19 656× zobrazeno | Bez komentáře
Hodnocení: 4.0 (5 hlasů)

Našla jsem na internetu moc pěkné štětce, které vytváří dojem pokrčeného papíru. Textury, které jsou ve Photoshopu tohle tak pěkně neumí.

Photoshop Brushes - Paper

Photoshop Brushes - Paper

Celý článek »

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu