Reference - tvorba www stránek & webdesign | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Reference - tvorba www stránek & webdesign

Mezi pomalu rostoucí záplavou projektů mezi než patří zejména:

  • České fonty zdarma - galerie českých fontů,
  • Svět naruby - zprávy a informace, nad kterými zůstává rozum stát,
  • O všem na internetu - úspěšný e-zin zabývající se recenzemi hardware, software, her, informacemi ze světa internetu a webdesignu,
  • Profi CSS - služba pro grafiky, kterým vytvoříme validní a přístupné XHTML a CSS šablony,
  • a samozřejmě tento Profi magazin,

... a mezi tou snahou o psaní kvalitního obsahu a sběru zajímavých informací a rodinou na druhé straně se profesně věnujeme tvorbě www stránek, která se před několika lety zvrhla z prosté zábavy na seriózní podnikání, které se pro nás stálo zároveň koníčkem. Níže můžete vidět vybrané reference z oblasti tvorby www stránek a webdesignu - od malých statických webů až po menší portály a samozřejmě nemohou chybět e-shopy a sem tam nějaké to multimediální CD nebo vizitky.

Pokud máte zájem o tvorbu grafického vzhledu vašeho webu, kódování XHTML/CSS šablon nebo o komplexní realizaci webové prezentace vaši firmy, pak nás prosím urychleně kontaktujte, ať vás můžeme zařadit do pořadníku ;)

Vybrané reference

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu