Template | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern


Template: Pěkné CSS šablony ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 8. září 2008 | 35 355× zobrazeno | 1 komentář
Hodnocení: 4.6 (8 hlasů)

Výběr pěkných CSS šablon ke stažení zdarma.

G-Consultant

CSS šablony zdarma ke stažení

Celý článek »

Template: Šablony brožur ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 7. září 2008 | 28 889× zobrazeno | 2 komentáře
Hodnocení: 5.0 (4 hlasy)

Volných tiskovin na internetu není velké množství, často se jedná o placené služby. I přesto jsem pro vás našla pár brožur, které jsou ke stažení zdarma, možná se vám některé budou někdy hodit.

Brochure Templates

Šablona brožury zdarma ke stažení

Celý článek »

LogoTemplater.com - jednoduchá, vektorová loga ke stažení zdarma

Lenka Melčáková | 22. červenec 2008 | 19 758× zobrazeno | Bez komentáře
Hodnocení: 4.5 (4 hlasy)

Velice užitečný projekt Vlastimila Svobody, umožňuje stažení jednoduchých vektorových log, tvořených v Adobe Illustrator. Díky těmto velice pěkným návrhům můžete dát vzhled firemnímu logu, použít jej jako značku nebo ikonu pro vaše www stránky. Můžete je zdarma všestraně využít, záleží pouze na vaší fantazii.

Ukázka z LogoTemplater

LogoTemplater.com - jednoduchá, vektorová loga ke stažení zdarma

Celý článek »

Pracovní projekty

Bleskovky

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Kniha: jQuery Kuchařka programátora

Rád bych upozornil na zajímavou knihu, o kterou jsem zavadil. Jedná se o knihu s názvem jQuery Kuchařka programátora a je tedy zřejmé, co bude jejím obsahem. Nemá moc smysl cokoliv popisovat. Raději hned mrkněte do obsahu kapitol nebo zkoukněte ukázkovou kapitolu v PDF. Běžná cena je 590 Kč. Momentálně ji můžete online koupit za 502 Kč.

Textpattern.com redesignoval web

Textpattern

Oficiální stránky mého oblíbeného CMS Textpattern prošly redesignem - www.textpattern.com. Ještě je potřeba kompletně redesignovat celý výchozí admin a mohl by se Textpattern lehce vrátit na výsluní. Poslední verze Textpattern 4.2.0 sice podporuje skiny pro admin, ale abych byl upřímný, tak drtivá většina nestojí ani za stažení. Budu muset dodělat tu svou představu o adminu Textpatternu.

Guide to CSS support in e-mail clients

Guide to CSS support in e-mail clients

Tvorba HTML e-mailu rozesíláného především v podobě newsletteru představuje občas nemalé trápení a ladění, aby e-mail vypadal přesně tak, jak chcete nebo jak jste zamýšleli. Na serveru campaignmonitor.com jsou k dispozici tabulky (i ke stažení v PDF, ZIP) s podporou CSS selektorů a vlastností, které lze v nejpoužívanějších e-mailových klientech bezpečně používat.

Fascinující pohled na svět

The Big Picture

Na serveru Boston.com můžete v kategorii The Big Picture vidět fotografie zachycující atmosféru různých zemí, národností, přírodních jevů i katastrof, politiku, válku atd..

Vývoj produktů Apple v letech 1977-2008

Vývoj produktů Apple

Zajímavou podívanou vám nabídne článek, který shrnuje vývoj výrobků Apple, od stolních počítačů přes notebooky, až po jednotlivé periferie jako klávesnice a myš.

Zobrazit další bleskovky »

O všem na internetu